fbpx

Fotobudka na weselu

Atrakcje na weselu to bardzo ważna sprawa. Tak wiemy…. ślub i wesele to najważniejszy dzień Pary Młodej, no więc i tak i nie. Już się po tym zdaniu naraziliśmy pewnie… 😉 Ale wyjaśnimy dalej. Zostańcie z nami!

Oczekiwania rodziny i naszych gości czasem przytłaczają, ale przecież chcemy by wszyscy dobrze się bawili, cieszyli i mieli frajdę.

To właśnie radość gości daje nam powera i wywołuje uśmiech na buzi Pana Młodego i Panny Młodej  tego wieczoru.

Zacznijmy więc od fotobudki! Czy warto się na nią zdecydować. Pomyślmy… hmm jasne, że tak! Oczywiście fotograf jest bardzo ważny i uwieczni cały dzień dla Was najlepiej jak się tylko da. Atrakcji jednak nigdy za wiele 🥳

Miejsce: Hotel Otomin

Fotobudka: Fotobudka od Szwagra

Fotobudka jest super opcją na rozbawienie gości. To nie tylko śmieszne gadżety, sprzęt i efekt końcowy! To też osoba, która ją obsługuje pełna uśmiechu i wsparcia! Która wprowadza trochę zamętu i powoduje, ze zdjęcia są naprawdę godne zapamiętania.

Wiele razy mieliśmy przyjemność współpracować z Patrykiem Fotobudka od Szwagra, który nigdy nas nie zawiódł! Co więcej na naszym własnym  weselu pomagał i nam.

Gdy Ani zaplotła się kolorowa peruka we włosy (bo oczywiście w amoku zabawy nie pomyślała, że ma ozdobę we włosach😅) pomógł w jej wyciąganiu by fryzura przetrwała, gdy był taniec pociąg, podrzucił czapkę maszynisty, a nawet służył pomocą fotografowi oświetleniem w pełnej ciemności przy budce prosecco!- równie genialnej- o niej już niebawem u nas 😁.

Patryk to człowiek pełny zrozumienia, ciepła i wsparcia! Co jest równie ważne na weselu 😊 możecie zrobić wielkie ufff i być pewni, że o wszystko zadba.

A efekty? No cóż rodzina i znajomi rozbawieni, od razu mają pamiątkę, którą zabierają ze sobą do domu 😊 a i wy możecie potem wszystkie zdjęcia oglądnąć w księdze gości, ale to nie wszystko.

Patryk jeśli chcecie zorganizuje dla Was: księge gości właśnie, mazaki, gadżety ułatwiające umieszczenie zdjęć w niej, otrzymacie też wszystko na pendrive, co by w ferworze zabawy nic się nie pogubiło 😊.

Zapomnielibyśmy! wszystko oczywiście personalizujecie wedle swoich preferencji i potrzeb: tło, wzory, napisy i inne magiczne „fotobudkowe” rzeczy.

Jeśli chcecie uatrakcyjnić swoje wesele to jedną z super opcji jest zdecydowanie fotobudka.

MY z czystym sumieniem polecamy Fotobudka od Szwagra.

Comments are closed.