fbpx

Hania i Piotr | Sesja plenerowa w Gdyni

HANIA I PIOTR | SESJA W SZKLARNI ORAZ W ORŁOWIE

Zaraz po weselu Hania i Piotr wyjechali w podróż poślubną, z racji tego musieliśmy przełożyć sesje plenerową na późniejszą porę. Ślub odbył się pod koniec września, a sesja plenerowa dopiero pod koniec listopada.

Po kilku dniach zastanawiania się nad miejscem sesji zdecydowaliśmy się na szklarnie w Kolibkach oraz plażę w Orłowie. Można by zapytać dlaczego szklarnia, a nie molo w Orłowie? Może dlatego, iż w Trójmieście to standard. Większość ślubnych zdjęć jest właśnie z mola w Orłowie, a my choć trochę zawsze staramy się by sesje wykonywane przez nas były wyjątkowe i niepowtarzalne.

Szklarnia w Kolibkach to trochę zapomniane miejsce, zarośnięte z wejściem przez okno. Tak, tak wchodzi się przez okno… To idealne miejsce na klimatyczną sesję zakochanej pary i co więcej powiemy Wam, że za każdym razem kiedy tam jesteśmy robimy zupełnie inne zdjęcia. Szklarnia niesamowicie pobudza naszą kreatywność i wyobraźnię. Hania i Piotr są fanami piłki siatkowej. Ania była wniebowzięta, bo w latach swojej młodości 😉 i dobrej kondycji był to i jej ulubiony sport. Nawet nie wyobrażacie sobie jej uśmiechu gdy zobaczyła piłki do gry, które zabrała ze sobą nasza para. Cała sesja była nie lada frajdą!

Po pokonaniu wejścia przez okno, co dla naszej panny młodej okazało się wbrew pozorom bardzo ładne pozostało jedynie dać ponieść się chwili i fotografować…

Zobaczcie sami!

Comments are closed.