fbpx

Kasia i Piotr | Sesja narzeczeńska w Rewie

Kasia i Piotr powiedzieli nam, że chcą mieć sesje narzeczeńską na plaży… Pomyśleliśmy ok, ale może jakiejś nietypowej plaży. Po chwili wpadliśmy na super pomysł zrobienia sesji zakochanych na Cyplu w Rewie… 🙂

Jako fotografowie ślubni lubimy niebanalne miejsca. Trochę co prawda wiało, ale co tam.. niech wieje i niech się dzieje! Dla takich fotografii zdecydowanie warto wytrzymać pogodowe szaleństwa 🙂

Jak już Cypel sfotografowaliśmy wzdłuż i wszerz to postanowiliśmy udać się na drugą część plaży i tam poczarować. Sesja narzeczeńska bowiem może mieć różne oblicza.

Jeśli chodzi o odległość Rewy to często słyszymy, że chcecie coś blisko i generalnie szybko i już 🙂 Rewa to jakieś max 20minut od Gdyni, od Gdańska trochę dalej. Warto pojechać odrobinę dalej i mieć zdjęcia inne niż wszyscy 🙂 A ponieważ jest nas dwójka sesja trwa max 2h i mamy multum materiału. Wy natomiast możecie spokojnie zaplanować coś dodatkowego i w dniu sesji dla siebie.

Najlepsze zawsze zostawia się na koniec! Ania idąc już na Cypel w Rewie zauważyła niepozorną łódkę i w głowie przez cały czas trwania sesji powstawał niecny plan wykorzystania jej 🙂 Chcieliśmy też rozluźnić naszą parę i wpadliśmy na pomysł skoku przez wielką wodę! Nie wyobrażacie sobie nawet ile radości przynoszą takie rzeczy 🙂 No ale tak, sesja narzeczeńska w Rewie to jest zdecydowanie to. W tym miejscu można oczywiście także wykonać sesję ślubną czy też ciążową. Zapewniamy jako fotografowie, że każda nasza sesja jest zupełnie inna i oryginalna. Bo dla nas Wy jesteście inspiracją, a sesja ma pokazywać Was oraz to co najważniejsze czyli emocje i naturalność.

Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy

Comments are closed.