fbpx

Magda i Dennis | Sesja zdjęciowa w parku Regana

MAGDA I DENNIS | SESJA ZDJĘCIOWA W PARKU REGANA

Pierwotny plan na sesję ślubną Magdy i Dennisa był plażowy, skończyło się jednak na luźnym spacerze po lesie. A sierpniowy letni dzień sprawdził, że ten dzień był dla naszej czwórki jeszcze przyjemniejszy. Zapał na sesje na plaży był ogromny, bo w końcu mieszkamy nad zatoką! Jednak ze względu na masę turystów zmieniliśmy plany, co wyszło nam jak widać również na dobre 🙂

Naturalni, bardzo realni i autentyczni Magda i Dennis szybko swobodnie poczuli się przed naszymi obiektywami. Zwiedziliśmy przy okazji bardzo urokliwy park na Przymorzu. Na pewno tam jeszcze nie raz wrócimy. Po sesji udaliśmy sie jeszcze na miłą pogawendkę z naszą parą. To była niezwykle miła niedziela. Dla nas połączenie radości z powodu robienia zdjęć i przyjemny odpoczynek.

Trochę sie rozgadaliśmy… słońce zeszło niżej, kolory zrobiły się pięknie pastelowe. Nie mogliśmy odpuścić! Choć na moment skoczyliśmy w optymistycznych nastrojach na plażę, znaleźliśmy w miarę pusty skrawek plaży i postrzelaliśmy jeszcze do Magdy i Dennisa, bo takich okazji nie można przegapić.

Comments are closed.